ביובית קטנה לחניונים שאיבת הצפות ופתיחת סתימות

הזמנת ביובית בשירות מהיר 24/7 - עובדים מסביב השעון

אינסטלטור יבנה

אינסטלטור יבנה

אינסטלטור יבנה מציעים! אנחנו מציעים שירותי אינסטלציה עבור מגוון עבודות. אנו מקצועיים ומיומנים בבניית מערכות סניטריות, התקנת מרזבים ושיפוצים בית משרד בניין. עם המון ניסיון ומקצועיות, אנחנו נבנה ונתקין את התשתית הסניטרית בבניין שלך בצורה איכותית ומקצועית, אנחנו כאן כדי לעזור לך לבצע את העבודה בדיוק לפי רצונך ולתת לך את השירות הטוב ביותר. אז אל תהסס ליצור איתנו קשר כדי לדעת יותר על השירותים שאנחנו מציעים.

פתיחת סתימות בבית ובחצר

סתימה בכיור מטבח

סתימה בסיפון המטבח היא בעיה נפוצה. הנה כמה צעדים שאתה יכול לבצע כדי לפתור את הבעיה:

  1. השתמש בוואקום: נסה להשתמש בוואקום ידני או במכונת וואקום עם ראש סופגני. דחף את הסופגן בתוך הסיפון ותנהג אותו בעדינות כדי לנסות לשאוב את הסתימה.

  2. נקה את הסיפון: קח מטען של נקיון מיוחד לסיפון ונגב את הסיפון בעוצמה. נסה לא להשתמש במים רותחים במהלך התהליך, כי זה עשוי לגרום לדליפות.

  3. הזזת הסתימה בעזרת קישור: נסה לזוז את הסתימה קדימה ואחורה עם עזרת קישור. שים את הקישור בסיפון למעלה ולמטה בניסיון לפתיחת הסתימה

אינסטלטורים יבנה

שאיבת ביוב היא תהליך המשתמש באמצעותו ביובית או מכונות מתקדמות על מנת להסיר נוזלים או חומרים פוטנציאלית מסוכנים ממערכת הביוב. מבחינה טכנית, השאיבה מתבצעת על ידי שימוש במשאית שאיבה המכילה מנוע שאיבה, צינורות ותקני התחברות שונים.

השירות של שאיבת ביוב נדרש במגוון מקרים, כולל:

  • ניקוי סתימות ביוב: השאיבה משמשת כדי לפתוח ולהסיר סתימות שנגרמו בצנרת הביוב, החל מסתימות פשוטות כמו שיער ומתקני איוב וכלה בסתימות קשות יותר למשל חומרים מוצקים או שומנים בצנרת.

  • טיפוח ותחזוקת מערכת הביוב: במידה ומערכת הביוב בחניון תת קרקעי ברשותנו ביובית נמוכה למצבים שכאלה

ביובית יבנה

שירותי ביובית הם חלק חשוב מתחום התשתיות העירוניות והבנייה. הם מסייעים בטיפול ותפעול מערכות ביוב, ובהבטחת זרימת מים וביוב בצורה יעילה ובטוחה. הנה כמה מהשירותים הנפוצים בתחום:

  1. ניקיון ביוב: שירות קיבוץ הזבל והשומר על איכות המים, בפרט באמצעות פעולות ניקיון תקופתיות של מערכות הביוב על ידי פתיחת תהליכים ברמת הצינורות והבריכות.

  2. תיקון ותחזוקת מערכות: עקביות ובקרת איכות המים באמצעות תמיכה בתפעול, אחזקה, תחזוקה ותיקונים שוטפים של מערכות הביוב.

  3. ייעוץ ותכנון: המלצות וייעוץ בנושאי ביוב וניהול

עבודות אינסטלציה

אינסטלטורים מוסמכים הם מקצוענים בתחום האינסטלציה והתיקון של מערכות צינורות ומערכות ביוב. הם מכירים במיומנויות הדרושות להתקנה ותיקון תקין של צינורות מים חמים וקרים, ליווי לקוחות בבחירת חומרים איכותיים, ותיקון תקלות במערכות שלטוף, ביוב וביוב מערבב.

הם מתנהלים בהתאם לתקנות ולהנחיות הבטיחות הקיימות בתחום ועובדים בצורה מקצועית ואמינה. בנוסף, יש להם יכולת לתכנן ולאכוף מערכות צינורות ביתיות או מסחריות מורכבות יותר, ולספק שירות יעיל ואיכותי ללקוחותיהם.